| |
Goedemorgen,
Morgen vindt de jubileumeditie van het PIM TrendFest plaats! Een uitverkocht huis en jij bent erbij. We kijken ernaar uit je te verwelkomen.
De praktische informatie is vorige week gedeeld, maar mocht je de mail niet terug kunnen vinden. Hier nog een keer alles op een rij.
Locatie & Ontvangst Benno Premselahuis (BPH) | Amstelcampus Rhijnspoorplein 1 1091 GC Amsterdam
Je bent welkom vanaf 14:30 uur. Neem de tijd om in te checken en alvast de sfeer te proeven. Het programma start (hopelijk) stipt om 15:00 uur en eindigt rond 18:15 uur. Aansluitend nodigen we je uit voor een borrel tot 19:00 uur. Bekijk het gehele programma hier.
Bereikbaarheid De Amstelcampus is uitstekend bereikbaar:
- Met het openbaar vervoer: plan je reis naar station Amsterdam Amstel of het Wibautstraat metrostation.
- Met de auto: parkeergarages zijn beschikbaar onder het Kohnstammhuis en het Wibauthuis (Q-park). Rolstoeltoegankelijke plekken zijn beschikbaar. Klik hier voor meer informatie.
Kun je toch niet komen Laat het ons weten via rowdy.vandennieuwenhuizen@pimonline.nl. Dan kan iemand anders vanuit de wachtlijst alsnog deelnemen.
Tot morgen!
Namens het gehele team
Rowdy van den Nieuwenhuizen Marketing & Event Manager PIM
|
|
|